CHATKA KATKA

Chata Katka je situovaná v chatovej oblasti Liptovských chát, v nádhernom prostredí Liptova a len 200 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara. Chata Vás ubytuje celoročne s celkovou kapacitou pre 8 až 10 osôb. Chata je vybavená novým nábytkom. V prízemí chaty nájdete spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a krbom, ktorý Vás v zime príjemne zahreje a navodí pravú rodinnú atmosféru. Nájdete tu priestrannú pohovku, na ktorej sa pohodlne vyspia 2 osoby. Navaríte si v plne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením a umývačkou riadu. Na prízemí je aj kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkroví chaty nájdete dve dvojlôžkové spálne, jednu trojlôžkovú spálňu s možnosťou jednej prístelky a kúpeľňu s vaňou a toaletou. 

V exteriéri je k dispozícii posedenie s možnosťou grilovania, ohnisko a vonkajší krb. Detičky sa potešia novému detskému ihrisku, trampolíne, hojdačke a preliezkam. V lete sa príjemne schladíte vo vonkajšom bazéne. Samozrejmosťou je bezplatné internetové WiFi pripojenie a parkovanie priamo pri chate. K dispozícii je aj sauna pri chatke, ktorá slúži výlučne hosťom. Poplatok za saunu je 25 EUR / deň. 

Chatka Katka Vás prívíta v rekreačnej oblasti Liptova, v obci Liptovský Trnovec. Neďaleko sa nachádza Liptovská Mara, ktorá Vám ponúka rybárčenie, kúpanie, plavbu loďou a rôzne vodné atrakcie. Okúpete sa taktiež v známom Aquaparku Tatralandia. Prostredie Liptova Vám taktiež ponúka veľa turistických atrakcií, ako napríklad Demänovskú jaskyňu, skanzen Pribylinu, Starhrad – Liptovský hrad, kontaktnú ZOO, Archeoskanzen Havránok alebo Tatrapolis. Turistom odporúčame preskúmať prírodu naprieč Západnými a Nízkymi Tatrami. V zime si zalyžujete na lyžiarskych strediskách Jasná – Nízke Tatry alebo v lyžiarskom stredisku Ski & Bike Parku Malinô Brdo.

HODNOTENIA

Meno, Slovensko
Zobraziť viac
text

 info@iloveliptov.sk

 +421 908 813 771

 +421 903 489 440

ZANECHAJTE NÁM VAŠU SPRÁVU..